CHUPETINES

Arriba: Pablo Crespo (entrenador), Roberto Parrado, Alejandro Parrado, Miguel Peláez, Jaime Peláez, Juan Arias, Hugo Salas, Gonzalo Calvo, Alejandro Alonso y Javi Gómez (entrenador); Abajo: Simón González, Alonso Rodríguez, Alejo Rodríguez, Nicolás Bellido, Luca Bellido, Álvaro González, Alonso Gago y Miguel Alonso.

BENJAMÍN ESCOLAR GRUPO B

Arriba: Jose María Prieto (entrenador), Miguel González, Javier Moretón, Álvaro Ballester, Jaime González y Alonso Garicano; Abajo: Tomás Fermoso, Mateo Ramos, Álvaro Martín, Alonso Vaquero y Rubén González

BENJAMÍN FEDERADO 1ª DIVISIÓN PROVINCIAL

Arriba: Fran Miguélez (entrenador), David Ferrero, Carlos Nieto, Álvaro Gonzalez y Diego Villa; Abajo: José Ruiz, Rodrigo Sánchez, Jacobo Arias y Ángel Gómez.

CLASIFICACIÓN:

ALEVÍN ESCOLAR GRUPO B

Arriba: Alonso Fernández, Marcos Espinosa, Marcos Ruiz, Guillermo Rodríguez (entrenador), Lucas Quevedo, Daniel Diaz y Oscar Sánchez; Abajo: Pablo Vegas, Emilio Calleja, Gonzalo Martín, Manuel Mato, Juan Gago y David Carpintero

CLASIFICACIÓN:

 

INFANTIL ESCOLAR “A” GRUPO B

Rubén González, Íñigo de Felipe, David Ruiz, Pablo Fernández, David Fekete, Alex Vaquero, David Cuellar y Modesto Rodríguez (entrenador).

CLASIFICACIÓN:

 

INFANTIL ESCOLAR “B” GRUPO A

Arriba: Pablo Ramos, Arturo Leite, Ernesto Pino, Juan Vidal y Jorge Vázquez (entrenador); Abajo: Edu Crespo, Alejandro Alfageme, Miguel Ferrero y Luis Bayón

CLASIFICACIÓN:

 

CADETE ESCOLAR “A” GRUPO B

Arriba: Sergio Soba (entrenador), Javier Bayón. Alfredo Medina, Nicolás Crespo y Alejandro Vidal; Abajo: Santiago Albertos, Enrique Calleja, Pablo Zapatero y Diego Meléndez

CLASIFICACIÓN:

 

CADETE ESCOLAR “B” GRUPO A

Arriba: Sergio Soba (entrenador), Álvaro Arranz, Rodrigo Alonso, Borja Villanueva, Diego López; Abajo: Andrés Gago, David Fekete, Lucas Perdomo y Leo Valentín

CLASIFICACIÓN:

 

JUVENIL ESCOLAR GRUPO B

Arriba: Nacho Mateo (entrenador), Pablo José Benito, Miguel Rodríguez, César Ramos, Álvaro Farto y Pablo Millaruelo; Abajo: Alfonso Vaquero, Javier Martín, Álvaro Vaquero, Pablo Crespo, Luis González y Miguel de Diego

CLASIFICACIÓN:

SENIOR LIGA BRONCE GRUPO I

Anuncios